UTSTÄLLNING

PROFFSBUTIK

Vi håller oss kontinuerligt uppdaterade om vad branschens våtrumsregler säger för att kunna erbjuda relevant kunskap till Dig som kund.

Vi samarbetar med de största leverantörerna för att kunna hålla en snabb leveransservice och mycket hög produktkvalitet. Vi lagerför det mesta av våra produkter men har snabba och regel-bundna leveranser om någon produkt skulle vara slutsåld.

Välkommen in till oss!

Loading

Öppettider & kontaktinfo

Kerma Kakel - Malmö
Agnesfridsvägen 191
213 75 Malmö

Växel Malmö: 040 – 31 22 40 (Vard. 8.00-17.00)
Fax Malmö: 040 – 31 22 59
Lagerfax Malmö: 040 – 31 22 54

Utställningen
Mån-Fre: 10:00-18:00
Lördag: 10:00-14:00
Söndag: Stängt

Proffsbutiken
Mån-Fre: 06:30-16.00
Lördag: Stängt
Söndag: Stängt

Lager
Mån-Fre: 06:30-16.00
(Onsdag 10:00-18:00)
Lördag: 10:00-14:00
Söndag: Stängt

 

Kerma Kakel - Ängelholm
Metallgatan 12
262 72 Ängelholm

Tel Ängelholm: 0431 – 15910
Fax Ängelholm: 0431 – 15920

Tommy Åberg
VD
040-31 22 40
tommy.aberg@kerma.se

Peter Viktorsson
Ekonomiansvarig
040-31 22 58
peter.viktorsson@kerma.se

Marcus Fridh
Inköpsansvarig
040-31 22 56
marcus.fridh@kerma.se

Jimmy Hansson
Projekt
040 31 22 44
jimmy.hansson@kerma.se

Jörgen Björkman
Projekt/Kvalite
040-31 22 49
jorgen.bjorkman@kerma.se

Eva Wiklund
Försäljning Malmö
040-31 22 41
eva.wiklund@kerma.se

Peter Svensson
Försäljning Malmö, Ängelholm
040-31 22 53
peter.svensson@kerma.se

Ida Landgren
Försäljning Malmö
040-31 22 46
ida.landgren@kerma.se

Lars Lindberg
Proffsbutiken
040-31 22 45
lars.lindberg@kerma.se

Rebecca Bengtsson
Försäljning Ängelholm
043-11 59 10
rebecca.bengtsson@kerma.se

 

Back to Top